Знайомтеся: Володимир Миколайович Фомін

Фомін Володимир Миколайович (1941 р.) – філософ, соціолог. Закінчив журналістський факультет (1969) та філософську аспірантуру (1976)  у Львівському державному університеті імені І. Франка. Працював старшим і провідним науковим співробітником Інституту філософії НАН України. З 1990 р. – доцент кафедри філософії та соціології Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Наукові дослідження здійснює в галузі соціальної філософії, етики, філософської антропології, соціології особи, феноменології сповіді.

Основні праці:Формування переконаності особи” (Київ. 1983), “Світогляд і самовдосконалення особи” (Київ, 1985), “Грані соціальної зрілості” (Ужгород, 1985), “Розум і речі” (Ужгород, 1989; рос.), “Духовні цінності українського народу” (у співавтор.; Івано-Франківськ, 1999), “Духовна голгофа людини” (Івано-Франківськ, 2015).

Буття людини – безмежний простір для творчої уяви, благородних прагнень і служінь. Що може бути цікавіше за іронічну посмішку в бік украденого “щастя”, багатства, липких і тремтячих долонь з коштовностями? Що б там не говорили, а найдорожча і найважча перемога над собою, бо здобувається вона силою духу. Чому ж ми, апелюючи до духовного образу Христа, все більше занурюємо себе у глибінь наземного шеолу?” (Володимир Фомін).

fomin-kniga

Be the first to comment

Leave a Reply